תיקי עור טבעוני - תיקי עור לנשים וגברים מאיטליה

.

fw-2019-lisbona
fw-2019-lisbona
ss-2020-father-day-mark-141914
ss-2020-father-day-mark-141914
SS_2018_MESSENGER_FATHER_DAY
SS_2018_MESSENGER_FATHER_DAY
fw-2019-messenger-men-collection
fw-2019-messenger-men-collection
ss-2020-giotto-doctor-bag
ss-2020-giotto-doctor-bag
ss-2020-travel-luggage_optimized
ss-2020-travel-luggage_optimized
ss-22-mark-141914
ss-22-mark-141914
SS_2018_TRAVEL_BAGS
SS_2018_TRAVEL_BAGS
ss-2019-corporate-gifts
ss-2019-corporate-gifts
ss-2018-urbino-business-briefcase
ss-2018-urbino-business-briefcase
SS_2018_MICHELANGELO
SS_2018_MICHELANGELO
ss-20-paul-tl141916
ss-20-paul-tl141916
Previous Next
האם תיקי עור טבעוני מועילים לסביבה ?
שאלה אחת. כל כך הרבה תשובות שונות. אם תתחילו לחפש על עור טבעוני Vs תוכלו להיתקל באלפי מאמרים בהם חלק מהמאמרים ידברו בעד העור, כי עור הוא דבר שמחזיק שנים והוא טוב יותר לסביבה. בעוד שאחרים ידברו על הימנעות מעור עקב ההמתה הלא מוסרית של בעלי חיים. אבל בסופו של דבר כולם בוחרים את מה שהם מרגישים הכי בנוח איתו.
בואו נתמקד תחילה בעובדות. טבעונות טובה לסביבה.אם אתם בדיאטה על בסיס צמחי ונמנעים מכל סוג של מוצרים מהחי בתזונה שלכם.
האם זה יפסיק את גידול בעלי החיים והכוכב יהפוך לירוק  ...? !
ההתחממות הגלובלית יוצאת מהחלון.... הלוואי שזה היה כל כך פשוט אבל לצערי זה לא. ובכן, ישנם גורמים נוספים המובילים להתחממות כדור הארץ,אחד מהם הוא פלסטיק!
עכשיו כמה עובדות על עור טבעוני. רוב הפעמים, למעשה כמעט תמיד, עור טבעוני עשוי מעור דמוי עור, או עור PU (אלא אם כן מדובר על עור אננס או עור עשוי ירקות מסוג אחר, וזו הדרך החדשנית ביותר להתייחס לבעיות עור, למרות שזה ייקח שנים לפני שנראה את אלה פופולריים בשוק.)
בואו נחזור. דמוי עור / עור PU המכונה עור פלסטי. אה כן, פלסטיק ! האויב הגדול ביותר לסביבה ואחת הסיבות העיקריות לגרימת התחממות כדור הארץ מכיוון שהוא אינו ניתן למחזור. בואו נהיה כנים שגם אם אתם פעילים בעד בעלי חיים ולא אכפת לכם מהסביבה באותה מידה, עדיין נותרה העובדה שכל מיני תיקי עור מזויפים נוצרים באופן שמשחרר רעלים לסביבה, ופוגע לא רק בבני אדם אלא גם בבעלי חיים (במיוחד יצורי ים). יש עוד דבר אחד שתפס את עיניי והגיע לי כהלם על עור PU. אם תנסו לגלות כיצד עושים עור PU ומדוע עור PU מחזיק מעמד יותר מעור,הוא מכיוון שעור PU אינו אלא עור! עור בעלי חיים עם ציפוי כימי של פוליאוריתן. כן, זה נכון ! כל הכסאות, הנעליים, התיקים וכו שאינם מעור, עשויים למעשה מעור מפוצל הצבוע בפוליאוריתן. לפני שתמשיכו להגיד את השורה "כן, אבל זה עדיין לא נותן לך תירוץ להמית בעלי חיים" אני חייב לומר, שאנחנו לא ! מה שמביא אותנו לשאלה מרכזית נוספת. האם בעלי חיים משמשים רק עבור תעשיית העור ? למעשה, רוב יצרני העור מקבלים את העור מתעשיית הבשר, כאשר עור הוא תוצר לוואי של ענף הבשר. אין שום דרך שחקלאות בעלי חיים עבור עור בלבד יכולה להיות רווחית לתעשיית העור. את בעלי חיים מגדלים בעבור החלב והבשר, והעור הוא תוצר לוואי של ענף הבשר. תעשיית העור משתמשת בעור כדי לייצר ממנו מוצרים. אם בכלל, תעשיית העור תומכת בשימור וניצול חכם של משאבים. העובדה העיקרית הנוספת שעולה בחשבון היא שאם קונים מוצרי עור מלא הם בדרך כלל בסופו של דבר מחזיקים שנים ,אפילו עם בלאי רגיל. ישנם מותגים שנותנים אחריות של 100 שנה על המוצרים שלהם. בדרך כלל לאדם יש מקסימום 3-4 זוגות נעליים רשמיות ו 1-2 תיקים ואילו עור פלסטי הוא מוצר שצריך להשקיע בו כל 6 חודשים עד שנה עם שימוש קבוע.

לסיום ..לא כולם יודעים שעור אמיתי, נובע מהפסולת של תעשיית המזון מאז ימי קדם ! מסיבה זו, אמנות עיבוד העור נחשבת לאחת הדוגמאות הראשונות לכלכלה מעגלית בהיסטוריה האנושית.
 
על מנת לומר איזה עור עדיף או שפוגע יותר בסביבה, כדאי לדעת את שני הצדדים של הסיפור בכדי לקבל החלטה חכמה.

כל המוצרים שלנו עשויים מעור איטלקי אמיתי, תוך שימוש בחומרים באיכות גבוהה. אנו דואגים תמיד למלא אחר ההנחיות המחמירות ביותר לשמירה על איכות הסביבה !

בקרו באתר החדש שלנו Tuscany Bags Firenze