תיקי עור Tuscany Bags

.

SS_2018_MICHELANGELO
SS_2018_MICHELANGELO
SS_2018_TRAVEL_BAGS
SS_2018_TRAVEL_BAGS
ss_2018_anna_141684_optimized
ss_2018_anna_141684_optimized
5e6fdabc35f71f941
5e6fdabc35f71f941
ss-22-142147
ss-22-142147
SS_2018_TRAVEL_BAGS
SS_2018_TRAVEL_BAGS
ss-21-141905-backpack
ss-21-141905-backpack
ss-2020-travel-luggage
ss-2020-travel-luggage
ss-22-142022
ss-22-142022
ss-22-142145
ss-22-142145
ss-2018-urbino-business-briefcase
ss-2018-urbino-business-briefcase
ss-2019-corporate-gifts
ss-2019-corporate-gifts
fw-2019-back-to-work
fw-2019-back-to-work
Previous Next
ברוכים הבאים לתיקי עור Tuscany Bags -תיקי עור ומוצרי עור יוקרתיים לנשים וגברים
חוכמה ואמינות:
מוצרי העור שלנו הינם  מוצרים הנובעים מהניסיון והמסורת עתיקת יומין של אומנות טוסקנית בתחום מוצרי עור אמנות שיזוף.המוצרים שלנו מתפתחים לאורך הזמן על מנת לענות על הצרכים החדשים בתחום של ארגונומיה ומעשיות ללא שינוי במסר המסורתי שעובר בירושה מן האומנים של טוסקנה עוד מהמאה התשע עשרה. לרבות מן היצירות שלנו קיימות עדיין צורות עתיקות יומין עם התכונות המודרניות של המאה העשרים ואחת.זהו המאפיין ואחד היתרונות שלנו. עורות  באיכות גבוהה ותשומת לב לפרטים הם האלמנטים שאנו שואפים להפוך את היצירות האותנטיות שלנו כנציגים של אומנות טוסקנית.
המצוינות של המוצרים שלנו היא תוצאה של האיחוד בין מסורת לערכים עכשוויים. האינטרס שלנו שהמוצר הסופי המלא יענה על הדרישות המודרניות של מעשיות וארגונומיה תוך יצירת מגמות וכבוד לסביבה.
שיזוף ירקות (צביעת העור): האזור הטוסקני של סנטה קרוצ'ה סאל'ארנו הוא המקום שבו היצירות שלנו מתעוררות לחיים...בתוך שרשרת האספקה ​​שמטפלת במוצר מתוך מבחר החומרים ועד לגמר של כל אחד מהמוצרים שלנו והכל בכבוד קפדני לסביבה. בזכות הסביבה, שיזוף ירקות הוא נקודת המשען של פילוסופית הייצור שלנו .אנו משתמשים בחומרים טבעיים, טאנינים אשר נותנים לעור תכונות מיוחדות וגוונים חמים המביאים אל פני השטח את הטבעיות של צבעים חיים אותנטיים.
האמנות העתיקה שלנו מסתכלת אל העתיד, על אורח חיים אותנטי בהרמוניה עם השטח, ביטוי של ערך שאנו רוצים להפוך ביצור של מוצר מעולה!!
תיקי העור שלנו הם הדבר האמיתי ! 
  TUSCANY BAGS הביטוי המושלם לאיכות אמנות איטלקית, תשומת לב לפרטים וטיפול בלקוחות.

                                                                     תיקי עור לגברים 

תיקי עור לגברים: למה כדאי לקנות אותם?
הידעתם שתיקים לגברים הראשונים שהיו קיימים אי פעם נועדו להיות אביזרים לגברים? גברים השתמשו בהם כדי להחזיק כלים, כמו ארנקים... מאז סוף שנות ה-1800, נשים החלו להשתמש בתיקים כסמל של אמנציפציה המשולבת עם השימושיות של האביזר עצמו. כבר כמה שנים שאופנת העילית הפכה את הכללים על ידי החזרת תיקים למלתחות הגברים.

איך לבחור את תיק העור המתאים לגברים
תיקי עור לגברים הפכו כעת לאביזר חובה. הודות לדגמים חדשים, עיצובים מקוריים, סגנונות וצבעים המשלבים נוחות ורבגוניות, אין זה מקרי שתיק העור לגברים נוכח יותר ויותר בתלבושות של כל גבר אופנתי.
התיק הנכון לגבר מסוגל להעניק חצץ למראה שלך, הוא אביזר שבולט, בין אם זה לאירוע חשוב, לפנאי, לעבודה או לטיול. הסוד טמון בבחירת דגם מהותי, אלגנטי ופונקציונלי.

תיקי עור איטלקיים לגברים

אלגנטיות מוגדרת על ידי החומר שממנו עשוי התיק, העור הוא המתאים ביותר. למעשה, העור מעניק מראה מעודן ומעודן ללובש אותו, וכן הוא החומר העמיד והעמיד ביותר לאורך זמן. סוד נוסף לבחירת תיקי העור המושלמים לגברים הוא להתמקד בצבעים קלאסיים כמו שחור, כחול, חום, דבש המאפשר לך לשלב אותם בקלות עם כל התלבושות שלך.

איכות בבחירת עור בשילוב עם קיימות סביבתית
כל המוצרים שלנו עשויים מעור איטלקי אמיתי, תוך שימוש בחומרים איכותיים העומדים בהנחיות המחמירות ביותר מבחינת קיימות. למעשה, לא כולם יודעים שהמוצר המיוצר על ידי תעשיית העור, כלומר העור האמיתי, מגיע מהפסולת של תעשיית המזון בהיותה תוצר לוואי של עורם של בעלי חיים המיועדים לתעשיית הבשר מאז ימי קדם, עור היה לכן דוגמה לשחזור ושיפור של מוצר שאחרת צריך להיפטר ממנו עם השפעה סביבתית .
לכן, אמנות השיזוף יכולה להיחשב לאחת הדוגמאות הראשונות לכלכלה מעגלית בהיסטוריה האנושית.
גם בשלבי עיבוד העור נעשה שימוש בחומרים בעלי השפעה נמוכה על הסביבה, כגון טאנינים צמחיים התורמים להכנת העור, כלומר מוצר שמעצים את מאפייניו לאורך השנים.

העורות בהם אנו משתמשים בייצור המוצרים שלנו מיוצרים תמיד באיטליה והם מסוגים שונים:

עור מלא  - עור בקר, "שזוף צמחי" וצבוע ידנית. עור זה בולט במראהו החושף את המאפיינים הטבעיים של משטח העור (בעגה של גרעין) ואשר מקנה לחומר מראה טבעי לחלוטין. הצביעה נעשית ידנית, המעניקה לחומר גם גווני צבע שונים שהופכים את המוצר המוגמר לייחודי מסוגו.

עור חלק - עור בקר, צביעת כרום וצביעה מכנית על פני השטח. צביעת כרום אינה מזיקה לבריאות האדם שכן החומרים המסוכנים שעלולים להכיל בו נאסרו באיחוד האירופי בשנות ה-80. המראה שלו חלק כיוון שאינו מתקבל מגרגר העור ולכן פני השטח שלו הרבה יותר "קבועים". אפילו הצביעה, המתרחשת באופן מכאני, כמעט אחידה.

עור מרוקע- עור בקר, מראהו אופייני מאוד ובעל גרגר לא סדיר עקב תהליך הנקרא תיפוף. הצביעה מתבצעת בצורה מכנית והיא כמעט אחידה.

עור נאפה מלא - עור בקר, גימור זה נותן לחומר מאפיינים של רכות ועידון, ומשאיר את ההיבט הטבעי של העור (הגרגר) ללא שינוי. המראה שלו דומה מאוד לעור ב"שזוף צמחי", אך במגע מבחינים בהבדל שכן עור האנילין רך ומשיי יותר. הצביעה מתבצעת בתוך חביות המשמשות ל"שיזוף", והצביעה היא הרבה יותר אחידה מטביעת היד תוך שמירה על מראה טבעי מאוד.

תיקי עור לגברים שלנו מיוצרים באיטליה
התיקים שלנו מעוצבים ומיוצרים כולם באיטליה. העיצוב של התיקים שלנו הוא תוצאה של המסורת האיטלקית הארוכה מאוד בתחום האופנה. יש לנו גם ייחוד: הסטייליסט הטוב ביותר שלנו הוא הלקוח שלנו ! למעשה, בכל פעם שאנו מספקים את תיקי העור שלנו ללקוחות, אנו תמיד שואלים, לאחר זמן מה, אילו שיפורים ניתן להוסיף. מידע זה נאסף ומעובד על ידי מחלקת העיצוב שלנו, המורכבת בעיקר מצעירים, ולרוב מהווה מקור השראה לשיפור המוצרים שלנו או לעיצוב חדשים.

חללי פנים מעוצבים היטב מבחינת קיבולת ופונקציונליות
הפנים של תיקי הכתף שלנו עשויים מחומרים באיכות גבוהה, לגמרי לא רעילים והיפואלרגניים. הכיסויים שלנו עשויים מבד פוליאסטר מצופה שרף או מבד כותנה. כותנה משמשת בעיקר בתיקי נסיעות, שכן היא חומר שבא במגע עם בגדים ויש לו פחות סיכונים אלרגניים. מצד שני, נעשה שימוש בפוליאסטר מצופה שרף כאשר חללי הפנים זקוקים למאפיינים עמידים יותר ללכלוך ובלאי. אנו משתמשים גם באביזרי מתכת איכותיים העשויים באמבט גלווני כפול, על מנת להפחית את הסיכון לחמצון. צירי ה-ZIP המשמשים הם צירי הזזה כפולים של המותג היפני הידוע YKK, המוביל בעולם בתחום. 

עיצוב הפנים נועד לגרום לכל אחד מהמוצרים שלנו להיענות לצרכים היומיומיים. בתוך התיקים שלנו יש תמיד כיסים רבים הסגורים על ידי רוכסנים, פנימיים וחיצוניים כאחד. כמו כן, אנו תמיד מנסים לייצר תאים פנימיים שונים עבור חפצים יומיומיים .גם מבחינת תאים פנימיים, אנחנו תמיד מנסים ליצור הרבה חללים נפרדים שהופכים את ארגון התוכן להרבה יותר קל.

למגוון המלא של תיקי עור ומוצרי עור לגברים תיקי עור לגברים / תיקי כתף / תיקי גב / ארנקי עור / תיקי עור למחשב נייד / תיקי עור למסמכים /תיקי עור לנסיעות /אביזרים
                                                                                                                                  
תיקי עור לנשים

תיקי עור לנשים הם מצרך אופנה שכל אישה מודרנית צריכה בארון שלה כמו גם אביזר חיוני לשאת את הדברים לשוטף היומי.

אביזרים אלה אידיאליים עבור הלבוש או כתוספת חזותית לתלבושת. ישנם מגוון רחב של סגנונות זמינים לאירועים שונים שאנחנו בטוסקני תיקים גאים להציג:
סגנון-העדפות: 
תיק הכתף 
מגיע במגוון של חומרים, עיצובים וגוונים. תיקים אלה בדרך כלל שטוחים מלבניים ומיוצרים מעור באיכות גבוהה עם ידיות כפולות. למרות שהתיק  נקרא תיק "הכתף", לרבים מהם יש גם ידיות קצרות וכתפיות ארוכות יותר. לעתים קרובות נשים פשוט מעדיפות להחזיק את הידיות של אביזר אופנה זה או ללבוש אותו על הזרוע עבור מראה מזדמן, ללא מאמץ.

תיקי Tote
ישנם סגנונות שונים של תיקים והם מיוצרים בהדפסים רבים וצבעים שונים. חלקם, כמו תיקי הקניות, דומים לתיקי הכתף אבל הם לעתים קרובות גדולים יותר ומרווחים למטרות קניות. הרעיון הוא להיות מסוגלים להתאים מספר פריטים  לתוך סוג זה של תיק בקלות.ישנם גם סוגים אחרים כמו תיקי מנהלים, מלוטשים אבל פונקציונליים. תיק טוט כמעט תמיד מלבני בצורתו, אבל לפעמים רוחב התיק גדול יותר מאשר אורכו או להיפך.

תיק צד 
שימושיים מאד משום שהם עושים את החיים קלים יותר. מאפשרים להשתמש בידיים בזמן שאת בדרכים או כשיש דברים אחרים לעשות תוך כדי.תיקים אלה כשמם.רצועה ארוכה אשר נועדה ללבוש את התיק על צידי הגוף.יש  נשים שמעדיפות את  הרצועה על הכתף  כדי לשפר את ההופעה. תיקים נהדרים ליום יום  

תיק גב מעור 
תיק גב אידיאלי עבור אלה המעדיפים ידיים משוחררות. עשויים בגדלים שונים אבל לרוב הרבה יותר קטנים מאשר תרמיל אופייני.                                                 
תיק 'קלאץ'
מושלמים עבור לילות העיר או לארועים רשמיים. יש שפע של אפשרויות זמינות שמתאימות לכל תקציב וטעם אישי.החיסרון היחיד עם תיקי הקלאץ הוא כמות האחסון עבור החפצים החשובים.
את עשויה לגלות כי את יכולה לקחת רק את המינימום שאת חייבת לכל האירועים המיוחדים שלך, כמו המפתחות ,כרטיסים והטלפון הנייד.

תיק שק מעור
הרוויח את שמו מן הצללית הייחודית שלו. בדרך כלל מהודקים עם שרוך ורצועת כתף ארוכה.לפעמים עם רצועה קצרה יותר בנוסף לכך.
תיק גדול עם שפע מקום אחסון מה שהופך אותו לפונקציונלי כמו גם לאופנתי.
תיק נווד מעור מלא
הם למעשה תיקי כתף עם צללית מסוימת. ידועים במעשיות שלהם במרווח והאסתטיקה השיקית שלהם.בדרך כלל בצורת חצי ירח או צורה טרפזית עם ידית אחת.עם זאת וריאציות אחרות הם מרובעות יותר.לרוב יש שתי ידיות ורצועה נוספת להידוק.

תיקי שליחים
 או בשמם Messenger  אהובים על גברים ונשים כאחד,תיקי השליח נועדו להתאים לדרישות אורח חיים מסוים.בין אם, תלמיד בית ספר,איש עסקים או אמא בדרכים, תיקים אלה דקים אך מרווחים ובדרך כלל מכילים כיסים רבים כדי לעזור לשמור על סדר.תיקי מסנג'ר יכולים להיות גדולים או קטנים בהתאם לדרישות האישיות . בדרך כלל מלבניים עם רצועה ארוכה, כך שהם מתאימים ללבישה על פני הגוף לנוחות מקסימלית.
למרות שתיקים הם מעשיים בראש ובראשונה הם יכולים גם לשמש אביזר אופנה כדי לסיים או להוסיף עניין לתלבושת.  
אל תפחדי להתנסות עם אפשרויות שונות כדי לגלות מה טוב בשבילך במונחים של הצרכים ואורח החיים


שקלי את המדריך שלנו כנקודת התחלה בבחירת השותף הבא שלך לחיי היומיום.
הנה כמה שלבים שכדאי לעקוב אחריהם כדי למצוא את התיק הטוב ביותר שמתאים לסגנון שלך!

סגנונות של תיקי נשים הנפוצים ביותר
על פי אורח החיים היומיומי של כל אישה, קיים דגם של תיק נשים שיספק כל צורך בפונקציונליות ועיצוב. 

תיקי קניות
הם התיקים המרווחים והפרקטיים ביותר בשוק! יש להם ידיות ארוכות שניתן לשאת בנוחות כתיק כתף.
מתאימים באופן מושלם לחיי היומיום וגם לקניות (ומכאן שמם). כדי לענות על הצורך בקיבולת, הם תמיד בממדיים בינוניים או גדולים.מרווחים מאוד. מושלמים לחיי היומיום, במיוחד לעבודה.
מה שמבדיל אותם מתיקי כתף הן הידיות- ידיות קצרות שניתן לשאת ביד, בקלות.

תיקי נווד
תיק כתף הנווד הוא תיק בצורת סהר. תיקי הנווד עשויים מחומרים רכים וגמישים ונוטים לצנוח כאשר מניחים אותם על הכתף.דגם זה נוח מאוד ומושלם לאירועים לא רשמיים.

 דלי
זהו הדגם המיוחד ביותר מבין תיקי נשים. הוא יכול להיות בעל מבנה רך או קשיח, מה שמייחד אותו הוא הסגירה: בדרך כלל עם תחרה שמקיפה את החלק העליון של התיק, ומחברת את הדשים. כל המותגים עיצבו מחדש את המראה שלהם. מסיבה זו תיק הדלי מושלם על כל בגד ובכל עונה. זה לא משנה אם קר או חם, שמש או גשום, זה תמיד זמן מצוין לשאת את התיק המסוגנן הזה. את תאהבי את הרבגוניות שלו. אין באמת דרך לא נכונה ללבוש תיק דלי.

CROSSBODY
הם הסגנון המושלם למי שלא יכול לסבול את ידיו מלאות ! למעשה, הם מצוידים ברצועת כתף מתכווננת בדרך כלל, ניתן לענוד אותם גם על הכתף וגם ב"crossbody". דרך זו של לבישתם הופכת אותם להרבה יותר בטוחים מפני גניבה אפשרית.

הודות לנוחות המדהימה שלהם הם עוצבו מחדש בכל הצורות, הצבעים, הגדלים ושונים לכל אירוע. אז תוכלי למצוא תיקי כתף נינוחים יותר, המתאימים לימים הכי קדחתניים, או הכי אלגנטיים שכמעט נראים כמו תכשיטים שישפרו את הבגדים הכי יפים שלך !

קלאצ'ים ותיקים קטנים
תיק הקלאץ' הוא תיק יד קטן המתאים להכיל רק את הדברים החיוניים. הוא נישא בעיקר ביד ולאירועים אלגנטיים או ערב, בדרך כלל דגם השמור לאירועים מיוחדים. Tuscany Leather החליטו ליצור דגמים העונים על זוהר ופרקטיות. זו הסיבה שכל הקלאצ'ים הרכים שלנו מצוידים גם ברצועת יד וגם ברצועת כתף הניתנת להסרה. כך תהיו חופשיות ליהנות מהערב עם ידיים חופשיות!

החומר
לאחר שבחרתם את הגודל, תוכלו לעבור להערכת החומר. כפי שכבר צוין, עור הוא המגוון מכולם. תיקי עור לנשים מתאימים בצורה מושלמת לכל תלבושת, מהספורטיבית ועד הרשמית ביותר (כמובן על סמך הסגנון והצבע).
הודות לאיכות החומר הגבוהה, תמיד יהיה לך מראה מעודן ומתוחכם. בנוסף, העור עמיד ביותר, על ידי טיפול בו מעת לעת תוכלי לשאת אותו במשך שנים רבות ללא חשש משינויים בטרנדים. למעשה, עור אמיתי לעולם לא יוצא מהאופנה !

איזה סוג של עור כדאי לבחור?
לכל תיק לנשים יש אופי משלו, לא רק הודות לצורתו אלא גם לסוג העור ממנו נוצר. להלן סוגי העור שאנו משתמשים עבור התיקים שלנו:

1.עור מרוקע או "דולר" : זהו העור הנפוץ ביותר לייצור ארנקי עור אמיתיים. עור פרה מוטבע במרקם לא סדיר שהופך את המשטח לרך למגע אך עמיד מאוד.
2.עור חלק: זהו עור עגל באיכות גבוהה בגימור למחצה. עור חלק למגע ומחזיק היטב את צורתו, ולכן הוא משמש בעלי מלאכה רבים לייצור תיקים ותרמילים קשיחים.
3.עור ספיאנו: הפטנט שנוצר על ידי פראדה. עור העגל מוטבע בחום במרקם מיוחד. מאוד עמיד לפגעי מים.
4.עור מלא: זוהי השכבה היקרה והעמידה ביותר של העור. זהו החלק השטחי ביותר של העור, ולכן הוא שומר על המאפיינים הטבעיים של העור. לתיקים שנוצרו עם סוג זה של עור יש אופי והופכים כל בגד מיד למתוחכם יותר.

תיקי עור לאישה : תיקים וארנקים מעור אמיתי

ארנק עור, בעבודת יד על פי המסורת העתיקה של טוסקנה, יכול להיות האלמנט שעושה את ההבדל בכל התלבושות שלך! אלגנטי, מתוחכם ומסוגל לשפר אפילו את המראה של השמלה הפשוטה ביותר.

מכיוון שזה יהיה האביזר החשוב ביותר בתלבושות היומיומיות שלך, תצטרכי לשים לב במיוחד בכדי לבחור את המתאים.

מתי תשתמשי בו הכי הרבה, ביום או בלילה? בעבודה או לפנאי? מה הכי מתאים לסגנון שלך? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם לבצע את הבחירה המתאימה ביותר.

טיפים שימושיים כיצד לשלב תיק עור לאישה

במהלך היום את מלהטט בין אלף התחייבויות, וזה נורמלי שהתיק יהיה קודם כל אביזר פרקטי, שנותן לך את חופש התנועה הנכון. מסיבה זו, אנו ממליצים על תיקי נשים עם ידיות מעט רחבות יותר או עם רצועות כתף נשלפות.
בערב, לעומת זאת, כדאי להביא איתך רק את הדברים החיוניים, אז זה הזמן המתאים להשוויץ בתיקים היפים והמהודרים ביותר שיש לך בארון הבגדים. נישאים בעדינות בין האצבעות, נותנים מיד נופך של קלאסה נהדרת לתלבושת הערב שלך.

הקיבולת והגודל
מחפשות תיק עור לימי העבודה ? אתן יכולות לבחור בדגם פונקציונלי ומרווח שיכול להכיל את כל מה שאתן צריכות בפנים כדי לבלות את השעות האינסופיות מחוץ לבית. או שאת יכולה להרחיב את הבחירה שלך לתרמיל - תיקים הניתנים לנשיאה גם כתיק גב המאפשרים שני מוצרים נוחים באחד.

מחפשות דגם אלגנטי יותר, לארוחת ערב חשובה או לאירוע מתוחכם? קלאץ' או תיקי עור רכים הם הבחירה הטובה ביותר! מצד שני, לעולם אסור לשכוח את הכלל, שככל שצבע התיק כהה יותר, התיק "מתכווץ יותר". 

אלו השאלות הראשונות שכדאי לך לשאול את עצמך לפני רכישת תיק חדש.

הצבע
אנו מציעים מגוון רחב של צבעים עבור תיקי עור לנשים. אנחנו אוהבים את האופנה של הרגע, המאפשרת לשלב תיקים מכל צבע מבלי להקפיד על כללים מדויקים, במיוחד בסביבות קז'ואל. לעבודה, לעומת זאת, אנו ממליצים לשמור על המראה הקלאסי: תיק עור מלא בכחול, חום, דבש, שחור או האדום הנועז יותר ! גלי גם את ארנקי הנשים שלנו, מושלמים לשילוב עם התיק החדש שלך.

קולקציית תיקי עור Tuscany Bags
כולם מכירים את כוח העל של תיקי עור לנשים:  נותנים ביטחון עצמי לכל מי שנושא אותם. וזו בדיוק אחת המטרות העיקריות שלנו. אנו מאמינים עמוקות בכוחן יוצא הדופן של נשים ועם התיקים שלנו, אנו רוצים שכולם ימצאו את הנחישות שלהן ולא יעזבו אותה לעולם.

אז יצרנו ליין שכולו נשי, משובץ בדגמים שונים המתאימים לכל צורך וסגנון חיים.גוונים מרהיבים ועיצובים אופנתיים הם המנטרה שלנו. מושלמים עד לפרטים הקטנים ביותר, שנועדו לספק את טעמכן ואת הרצון להביא לצידכן בן זוג נאמן לחיים.

למה לבחור תיק עור המיוצר על ידי אומן ?
כל תיק עור שלנו  נוצר באהבה ותשוקה על ידי אומנים מקצועיים. למרות העיצובים החדשניים ביותר, המסורת והאומנות של טוסקנה הם הבסיס לייצור שלנו. אנחנו רוצים שיהיה לך רק את הטוב ביותר באיכות, פרקטיות וסטייל ! התיקים שלנו נלמדים בפירוט גם מבחינת פנים וארגון.
אנחנו יודעים שלנשים עסוקות יש מעט זמן לסדר את התיקים שלהן, וזו הסיבה שהיצירות שלנו מכילות כמה כיסים ותאים פנימיים, מושלמים לכל החפצים האישיים שלך. בדרך זו, את כבר לא צריכה לדאוג לחפש שפתון, סמארטפון, ארנק או אפילו גרוע מכך את המפתחות בתחתית התיק. יהיה לך הכל בקלות בקצות אצבעותיך.הכל במקומו ונגיש בו זמנית.

איך לטפל בתיק העור האיטלקי שלך ?
בדיוק כמו העור שלך, גם עור התיקים חייב להתפנק מעת לעת. על ידי טיפול בו, תבטיחו שתיקי העור שלכם תמיד יישארו כאילו זה עתה קניתם אותם.

זה לא מסובך לנקות את התיק שלך, פשוט בצעי את השלבים הפשוטים הבאים:
1.יש לנקות אבק מהתיק
2.מרחי מעט קרם עור על מטלית כותנה נקייה ועסי את העור
3.ממתינים 15 דקות עד שהקרם נספג לחלוטין
4.שפשפי במרץ עם מטלית כותנה נקייה כדי להבריק את העור ולהחיות את הצבע
5.חזרי על השלבים פעם בחודש
6.טריק נוסף לטיפול בעור התיק שלך הוא להגן עליו מפני מים באמצעות ספריי איטום לעור אמיתי.

Tuscany Leather מייצרת מוצרי טיפוח לעור TL Care בטוחים, פשוטים ומהירים לשימוש.


תוצאות 1 - 64 מתוך 705

Cinza

תיק עור לנשים

               

Misha

נרתיק עור למשקפיים

               

סלסלת עור

סלסלת עור לשולחן עבודה

               

סלסלת עור

סלסלת עור

               

רצועת כתף מעור

Adjustable leather shoulder strap

               

PATRICK

תיק רחצה מהודר

               

Smarty B

תיק רחצה גדול מעור

               

Smart

תיק עור לרחצה

               

Marino

ארנק עור לגבר

               

Kyoto

תיק גב מעור

               

Tulip

תיק כתף גדול

               

Carmen

תיק צד קטן מעור לנשים

               

Eli

תיק גב מעור לנשים

               

Sydney

תיק גב עור

               

BRIGID

תיק יד מעוצב

               

Rimni

תיק קלא'ץ מעור

               

URBINO big

תיק עור למחשב נייד 15.6

               

Prato

תיק עור למחשב נייד

               

תיק עור Sorreneto

תיק עור דק למסמכים

               

San Miniato

תיק עור גדול לעבודה

               

Romi Big

תיק גב גדול למחשב 17"

               

San Miniato

תיק עור גדול למחשב נייד

               

Martin

Leather crossover bag

               

Martin

Leather crossover bag

               

Martin

Leather crossover bag

               

Martin

Leather crossover bag

               

Avia

ארנק עור חמישה תאים

               

Avia

ארנק עור חמישה תאים

               

Maya

ארנק עור יוקרתי לנשים

               

Oska

תיק גב למחשב

               

Adam

ארנק עור לכרטיסי אשראי

               

Adam

ארנק עור לכרטיסי אשראי

               

Nagoya

תיק גב מעור

               

Cinza

תיק כתף מעורות משולבים

               

Canova

תיק עור יוקרתי למסמכים

               

Mario

ארנק עור לגבר

               

Mario

ארנק עור לגבר

               

Mario

ארנק עור לגבר

               

Messenger

תיק צד מעור עם שני תאים

               

Antigua

תיק עור יוקרתי לנסיעות

               

Madrid Big

תיק נסיעות מעור

               

Tokyo

תיק גב קלאסי מעור

               

Manila red

Leather backpack

               

Manila honey

Leather backpack

               

Manila dark brown

Leather backpack

               

Manila brown

Leather backpack

               

Isabela

Red Lady leather bag

               

Isabela

Dark brown Lady leather bag

               

Isabela

Honey Lady leather bag

               

Isabela

Brown Lady leather bag

               

Olimpia

Dark blue Leather tote

               

Michelangelo

Doctor gladstone leather bag dark brown

               

Michelangelo

Doctor gladstone leather bag brown

               

Michelangelo

Doctor gladstone leather bag black

               

Treviso

Leather laptop briefcase

               

Treviso

Leather laptop briefcase

               

Treviso

Leather laptop briefcase

               

Gino

Black leather laptop backpack 3 Compartments

               

Gino

Brown leather laptop backpack 3 Compartments

               

Gino

Dark brown leather laptop backpack 3 Compartments

               

Gino

Cognac leather laptop backpack 3 Compartments

               

San Miniato

Leather multi compartment laptop briefcase honey

               

San Miniato

Dark brown Leather multi compartment laptop briefcase

               

San Miniato

Brown Leather multi compartment laptop briefcase